top of page

TİCARİ İLETİŞİM VE TİCARİ ELEKTRONİK İLETİLER HAKKINDA METİN

Sayın Müşteri, 

Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmeliği ve dayanağı kanun kapsamında SONGÜL EKŞİ TANSUĞ tarafından gerçekleştirilecek tanıtım, kampanya, haber ve promosyonlara ilişkin tarafınızla irtibat kurulmasına yönelik usul ve esaslar düzenlenmiştir.   

Elektronik iletişim kanalları üzerinden, şirketimizin kampanyaları, promosyonları ve çeşitli etkinliklerin duyuruları ve benzeri nitelikteki elektronik iletileri almak istiyorsanız, verilen kutucuğu işaretlemenizi, bu tür iletiler almak istemiyorsanız boş bırakmanızı rica etmekteyiz. 

Bu onay ile paylaşmış olduğunuz elektronik iletişim kanalları üzerinden size aktivite ve kampanyalar ile ilgili bilgi sunulması, benzer amaçlı her türlü iletişim mesajlarının gönderilmesi, paylaşmış olduğunuz iletişim bilgileri işlenerek size telefon, kısa mesaj ve elektronik posta ile ulaşılmasını ve elektronik iletilerin içeriğinin ve diğer kayıtların gerektiğinde ilgili mercilere sunulmak üzere kayıt altına alınarak saklanmasını kabul etmiş olacaksınız. Paylaşmış olduğunuz tüm bilgiler KVKK kapsamında özenle korunacak olup elektronik ileti gönderilmesi, kişisel verilerinizin serbest şekilde kullanılabileceği anlamına gelmemektedir.    

Dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe göstermeksizin bu kullanım şartları kapsamındaki elektronik iletileri almaktan vazgeçebilirsiniz. Bu talebinizi Şirketimize çağrı yoluyla, internet sitemizde yer alan iletişim bilgilerini kullanarak e-posta yoluyla iletebilirsiniz.

© 2021 Hareket Fabrikası - Tüm Hakları Saklıdır.
bottom of page