top of page

SIKÇA SORULAN SORULAR

Ders rezervasyonu nasıl yapabilirim?

•          Üye hesabını oluştur.

•          İstediğin ders paketini satın al.

•          Derslere katılabileceğin platformları ve haftalık ders programını incele.

•          Haftalık programdan katılmak istediğin ders için yerini ayırt

Sorularınız için bize bilgi@hareketfabrikasi.com e-posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Rezervasyon sonrası işlemler nelerdir? Derse nasıl katılırım?

Rezervasyon yaptıktan sonra tarafınıza e posta adresiniz üzerinden bilgilendirme e-postası iletilecek. Ders saatinden beş dakika önce aşağıdaki görselde de gösterildiği gibi e-postada yer alan linke tıklayarak canlı derse katılabilirsiniz.

1.png

Eğer e-postanızı alma aşamasında ya da aldıktan sonra herhangi bir problemle karşılaşırsanız Zoom linkinize Hareket Fabrikası web sitesindeki profilinizden “Rezervasyonlarım” menüsünde rezervasyon oluşturduğunuz ders bilgilerini aşağıdaki görselde olduğu gibi görüntüleyerek ulaşabilirsiniz.

2.png

Derse akıllı telefonunuz ya da tabletiniz üzerinden katılacaksanız ders öncesinde Zoom uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Bilgisayarınız üzerinden derse katılacaksanız e-posta adresinize ilettiğimiz linke tıklamanız ve Zoom uygulamasının bilgisayarınıza kurulum yapmasına izin vermeniz gerekmektedir.


Sonrasında ders eğitmeni sizi derse kabul edecektir. Derse katıldıktan sonra eğitmen ve diğer kullanıcıların sizi görmesini istiyorsanız "Start Video" seçeneğine tıklayarak kameranızı aktif hale getirebilirsiniz.

Uzun süredir spor yapmıyorum derslere katılabilir miyim?

Derslerimiz her seviye ve her yaş grubu için uygundur. Keyifle zoom antrenmanlarımızı yapabilirsiniz.

Güç ve Fitness uzaktan katılımlı programları (YAK ve Form) ile birlikte olan online spora nasıl işliyor?

Bu programlarla ilgili detaylı bilgi 

YAK yağ yakma sistemi  https://gucvefitness.com/yak/

Bakabilirsiniz. Program içeriğindeki spor seçeneği olarak programınızda belirtilen ZOOM derslerine katılmanız yeterlidir.

Herhangi bir ekipmana ihtiyacım var mı?

Sıkılaşma ve HIIT antrenmanlar ekipmansız, Power Metcon antrenmanları ise bir çift dumbbell ile yapılıyor. Power Metcon derslerine katılmak istiyorsanız önerimiz bir çift ayarlanabilir dambıl almanızdır.

Tek bir ders randevusuna  kaç kişi katılabilir?

Tek bir randevu sadece tek bir telefon / bilgisayar erişimi içindir. Tabi ki ailecek katılmak isterseniz mutlu oluruz.

Zoom şifremi başkası ile paylaşabilir miyim?

Paylaşabilirsiniz ama her derse aynı rezervasyon ile tek bir katılım olacağından siz aynı derse katılamazsınız.

Hangi derse katılmalıyım?

Derslerin detaylı bilgisi haftalık ders programları kısmında mevcut, oradan arzu ettiğiniz derse katılabilirsiniz. Önerimiz ilk ders olarak Tone it up ya da Let it burn seçmeniz ve ilk antrenmanı hafif tempoda yapmanızdır.

İptal ve değişiklik yapabilir miyim?

Derse başlamadan en geç 2 saat önce rezervasyonunuzu iptal edebilirsiniz. Rezervasyonu iptal ettiğiniz zaman ders paketinize geri tanımlanacaktır.

Ders paketini satın aldıktan sonra ücret iade hakkı bulunmamaktadır. Çeşitli sebeplerden programa ara vermeniz gerekiyorsa bilgi@hareketfabrikasi.com adresine yazılı talebinizle katılım sürenizi 2 aya kadar dondurabiliriz.

Rezervasyon yaptım ama e-posta adresime link gelmedi?

Lütfen önce gereksiz e-posta klasörünüzü kontrol edin, zaman zaman e-postalar buraya düşebiliyor. Bağlantınız gelmemişse bilgi@hareketfabrikası.com adresine e-posta atarak sorunu bildirebilirsiniz.

Bir derse rezervasyon yaptım fakat başka bir derse katılmak istiyorum ne yapmalıyım?

Başka bir derse katılmak için iptal süresi içinde ders rezervasyonunuzu iptal etmelisiniz. Sonrasında arzu ettiğiniz ders için yeni bir rezervasyon yapabilirsiniz.

© 2021 Hareket Fabrikası - Tüm Hakları Saklıdır.

bottom of page